GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservis 12983071
nr 1298 3071
Matservis
15 delar ca, fajans, röd
Kondition: skador, slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 december 2019
kl 20:28:55
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
6